Mapowanie celów metodą Briana Mayne

Twórcą Goal Mappingu – Mapowania Celów jest Brian Mayne.

W połowie lat 90. po totalnym bankructwie rodzinnego biznesu prowadzonego na Isle of Wight, konfiskacie całego majątku i z długiem sięgającym miliona funtów brytyjskich, Brian musiał zmierzyć się z trudną rzeczywistością swojego życia. W wieku 30 lat nie potrafił czytać i pisać, nie miał żadnego wykształcenia i zawodu. Dług zagrażał bytowi jego i całej rodziny. Jedyne, co mógł zrobić to zaakceptować pomoc, którą mu zaoferowano – pracę w network marketingu. Tam zetknął się z rozwojem osobistym, ideami pozytywnego myślenia, coachingu itp. W chwili niezwykłej inspiracji, pojawił się w jego głowie „gotowy” system Mapowania Celów, wykorzystujący: słowa i idee przynależne do aktywności lewej półkuli mózgu, oraz obrazy i symbole wykorzystujące aktywność prawej półkuli. Korzystanie z „odkrytego” systemu w krótkim czasie podniosło jego wydajność tak bardzo, że inni sprzedawcy chcieli poznać ten sekret.

Był to to początek podróży prowadzącej od skromnego sprzedawcy z wielkim długiem, do trenera i mówcy rozwoju osobistego na skalę globalną. Dziś Brian Mayne jest zapraszany do telewizji, radia i prasy. Współpracuje z wielkimi korporacjami i ludźmi biznesu. Osobiście uczy swojego systemu uczniów w szkołach publicznych, głównie w Skandynawii, gdzie jest najbardziej aktywny zawodowo.

Czym jest Mapowanie Celów?

To prosty i niezwykle skuteczny system ułatwiający realizacje marzeń i celów. To, w czym Mapowanie Celów może pomóc to: organizacja zasobów i środków, wyznaczenie wartości i określenie czasu, przed i w trakcie dążenia do obranego celu. Mapowanie Celów pomaga zaangażować zazwyczaj niedominującą w kulturze zachodu, prawą półkulę w proces realizacji celu. System jest niezwykle prosty, co czyni go uniwersalnym. Mogą go stosować zarówno młodzi ludzie już około 10 roku życia, jak i dorośli. System jest wykorzystywany do pracy indywidualnej i grupowej, w tym na wszystkich poziomach zarządzania, w małych firmach i dużych korporacjach.

Program kursu obejmuje zagadnienia:

> Co sprawia, że jedni wznoszą się na wyżyny swoich możliwości, a inni ledwo nadążają?

> Jak skutecznie zarządzać własnym rozwojem?

> Jak odnaleźć swoją pasję i odwagę, by podążać za głosem serca?

> Jak zainwestować swój czas i energię, by osiągnąć maksimum rezultatu?

> Jak łatwo i skutecznie adaptować się do zmian?

> Jakie są komponenty skutecznej kreacji?

> Jak sformułować cele, by móc je łatwo osiągnąć i jak wykorzystać wszystkie zasoby do ich osiągania?

> Jak wytyczać i realizować wspólne cele w dowolnym zespole o dowolnej wielkości?

Jednodniowy warsztat wypełniony jest praktycznymi informacjami i ćwiczeniami. Dla wielu osób był momentem przełomowym w życiu prywatnym lub/i zawodowym.

Mapowanie celów jest wykorzystywane od ponad dwóch dekad przez indywidualne osoby, firmy i korporacje na całym świecie, w tym przez: Disney, Microsoft, Siemens, Coca-Cola, BT (British Telecommunications), McDonalds itp.

Z tego systemu korzystają milionerzy, przemysłowcy, sportowcy, studenci i uczniowiw, pozwalając im o wiele skuteczniej realizować cele i marzenia.

Przyjdź i przekonaj się jak łatwe może to być dla Ciebie.

Zapisy przyjmujemy do 23.05.2017 r. (wtorek) na adres: ola.dulas@spunk.pl, z dopiskiem w tytule: Mapowanie celów.

Koszt: 250 zł, płatność przelewem na konto 70 1160 2202 0000 0002 4715 9618, Bank Millenium, do dnia 25.05.2017 r.

Program dostarcza Tomasz Jagiełło – certyfikowany przez Briana Mayne’a Praktyk Goal Mappingu, trener rozwoju osobistego.